20 AASTAT KOGEMUST MOODULMAJADE EHITUSES

Tere tulemast Kodumosse, innovaatilise moodulmajade kujundamise ja tootmise eesliinile. Meie juured ulatuvad tagasi aastasse 2004, kui alustasime oma teekonda murrangulise Soome leiutisega, mis lõi võimalused betoonvundamentidega moodulmajade ehitamiseks, mis suudavad taluda mitmeid tõsteid ja transporti uutele asukohtadele murdes täielikult seniseid põhimõtteid, et maja peab olema statsionaarne.

Kodumo päritolu:

2004. aastal tutvustatud revolutsiooniline tehnoloogia seadis mitte ainult uued standardid majade ehitamiseks, vaid lõi ka aluse meie tehase loomisele Vasalemmas.

Moodulmajadele spetsialiseerinud tehas:

Pühendunud tipptasemel kvaliteedile, oleme spetsialiseerunud modulaarsetele majadele, mis vastavad erinevatele vajadustele, alates suurtest kinnisvaraarendustest ja sotsiaalasutustest nagu koolid ja vanadekodud kuni väiksemate projektideni nagu eramud, ridaelamud, puhkemajad, abihooned ja kioskid.

Innovaatiline koostöö:

Kodumos usume loovuse piiride nihutamisse. Koostöös tunnustatud arhitektidega nagu Kadarik ja Tüür, teeme palju enamat kui ainult klientide tellimuste täitmine. Meie klientidel on võimalik saada ühest kohast innovaatiline arhitektuurne lahendus mis on ka tehnoloogiliselt moodulitest teostatav.

Jätkusuutlikud lahendused:

Oluline osa keskkonda kahjustavatest süsiniku heitmetest pärineb ehitussektorist (ligi 40%). Meie Kodumos teame, et just puidust ehitades on võimalik toota lausa negatiivse süsiniku jalajäljega hooneid, mis kestavad enam kui 50 aastat. Tehasemaja tehnoloogia võimaldab hooneid toote paikselt ja efektiivselt vähendades oluliselt materjali jääke ja transpordile kuluvat energiat. Tehasetingimustes on võimalik tagada niigi väheste jäätmete korrapärane sorteerimine ja taaskasutus. Usume et lähitulevikus valmib enamik osa hoonetest tehasetingimustes sest see on ainuõige ja vastutustunlik lahendus ehitussektori heitmete vähendamiseks.

Silmapiiri laiendamine:

Täna tegutseme Vasalemmas kolmel suurel tootmispinnal, mis tagavad meile kokku 7000 m² põrandapinda moodulite tootmiseks. Meie mõju ulatub Eestist palju kaugemale - peamisteks eksportriikideks on meile Soome, Rootsi ja Island, kuid vaatame ka palju kaugemale.   

Missioon:

Meie ambitsioon Kodumos ulatub kaugemale kui lihtsalt geograafiline laienemine. Meie missioon on võtta ette järjest suuremaid projekte, suurendades tootmise tõhusust. See ei ole pelgalt tootmispinna ja tööjõu suurendamine; see on moodulmajade ehituse võimaluste ümbermääratlemine. Liituge meiega Kodumos kus jätkame moodulmajade tuleviku kujundamist, ühendades tipptehnoloogia, innovaatilise disaini ja pühendumuse keskkonnasäästlikkusele.